bramy częstochowa

 

Brama zwijana
garażowa

BGR

 

Bramy zwijane to idealne rozwiązanie zarówno do garaży będących w trakcie budowy jak i w już istniejących budynkach. Stanowią zabezpieczenie otworów budowlanych, garaży, budynków magazynowych czy handlowo-usługowych przed niepożądanym dostępem i czynnikami atmosferycznymi.
W zależności od gabarytów oraz warunków zabudowy istnieje możliwość zamontowania bramy garażowej na konsolach oraz w skrzynce. Profile bramowe to przede wszystkim profile wypełnione pianką, wykonane z wysokogatunkowej blachy aluminiowej posiadające dwuwarstwowe powłoki lakiernicze w systemie PU/PA. Powłoka ta charakteryzuje się podwyższoną odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych. Natomiast profile bramowe ekstrudowane cechuje znaczna trwałość i wytrzymałość oraz możliwość uzyskania dowolnego koloru z palety RAL. Istnieje możliwość oklejania profili folią dekoracyjną, co w znacznym stopniu podnosi komfort wizualny wyrobu i ogranicza problem ścieralności.

bramy myszków

 

Brama zwijana

bramy częstochowa

 

PRZYKŁAD ZABUDOWY

bramy częstochowa

Brama – BGR/SK

bramy myszków

Brama – BGR/SKO-P

Parametr Wartość
Komfort obsługi Jedną z zalet zastosowania bramy zwijanej jest oszczędność miejsca. Pracująca w płaszczyźnie pionowej brama jest dobrym rozwiązaniem tam, gdzie podjazd do garażu jest krótki lub prowadzi wprost z jezdni. Poprawia to znacznie bezpieczeństwo kierującego, gdyż podniesiona kurtyna bramy nie ogranicza widoczności. Wykorzystanie napędu elektrycznego umożliwia zastosowanie zdalnego sterowania. Sterowanie radiowe pozwala na otwieranie oraz zamykanie bramy bez potrzeby wysiadania z samochodu za pomocą pilota, zapewniając komfort użytkowania.
Walory użytkowe Zgodnie z obowiązującymi normami brama garażowa standardowo wyposażona jest w zabezpieczenie przeciw spadowe. Może być doposażona w zabezpieczenie przed przygnieceniem podczas zamykania oraz zestaw fotokomórek. W przypadku awarii zasilania, bramę można otworzyć za pomocą awaryjnego napędu ręcznego. Hamulec elektromagnetyczny napędu bramy wraz z wieszakami blokującymi, skutecznie udaremniają wszelkie próby podniesienia kurtyny. Solidne, o odpowiedniej grubości ścianek prowadnice utrudniają wyrwanie kurtyny.
Paleta kolorów Dzięki bogatej gamie kolorów są doskonałym elementem dekoracyjnym, dopasowanym do wyglądu budynku. Powłoki kolorystyczne wykonywane są metodą lakierowania proszkowego.
Profile PA 52 | PA 55 | PA 77 | PE 55 | PE 100
baner
Nazwa firmy: TILMAR
Adres: 42-262 Poczesna
ul. Górna 7
(wjazd od ul. 1 maja)
Telefon: 034 327 48 60
E-mail: biuro@tilmar.pl
Firma

Jesteśmy producentem rolet zewnętrzych i moskitier na systemach firmy ALUPROF - świadczymy fachowy montaż i serwis naszych wyrobów.

Jesteśmy z Poczesnej, działamy głównie w regionie: w Częstochowie, Myszkowie, Lublińcu i innych. 

godziny otwarcia

Pn:   9:00 - 17:00

Wt:   9:00 - 17:00

Śr:   9:00 - 17:00

Cz:   9:00 - 17:00

Pt:   9:00 - 17:00

So:   10:00 - 14:00

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do
kontaktu drogą mailową
lub telefoniczną.

A:  ul. Górna 7, 42-262 Poczesna
T:  034 327 48 60
E:  biuro@tilmar.pl

UP