Produkcja rolet zewnętrznych

Nasza firma jest producentem rolet zewnętrznych dla mieszkańców Częstochowy, Żarek, Kłobucka i innych okolicznych miejscowości. W ramach naszego asortymentu proponujemy różnorodne rozwiązania systemowe, które znajdą swoje zastosowanie zarówno w nowo wznoszonych obiektach, jak i podczas modernizacji budynków już istniejących. W trakcie produkcji rolet zewnętrznych dla osób z Częstochowy i okolic kładziemy nacisk na jakość realizacji. Za sprawą naszych produktów zapewniamy doskonałą izolację termiczną oraz poczucie bezpieczeństwa. Staranne wykonanie i użycie wysokojakościowych materiałów sprawiają, że będą one niezawodnie służyły Państwu przez wyjątkowo długi czas.

Rolety zewnętrzne - estetyka w połączeniu z funkcjonalnością

W przypadku rolet zewnętrznych z naszej częstochowskiej oferty, jako producent zwracamy szczególną uwagę nie tylko na funkcjonalność, ale także na wygląd naszych wyrobów. Dlatego właśnie proponujemy rozwiązania, które zapewnią estetyczną prezentację nie tylko samych osłon, ale także budynku m.in. dzięki możliwości zabudowy. Rolety zewnętrzne producenta Tilmar dla mieszkańców Częstochowy i Kłobucka dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala doskonale dopasować je do estetyki danego budynku. Dodatkowo każdy wariant jest niezwykle odporny na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych, co świadczy o trwałości naszych produktów.

baner
Nazwa firmy: TILMAR
Adres: 42-262 Poczesna
ul. Górna 7
(wjazd od ul. 1 maja)
Telefon: 034 327 48 60
E-mail: biuro@tilmar.pl
Firma

Jesteśmy producentem rolet zewnętrzych i moskitier na systemach firmy ALUPROF - świadczymy fachowy montaż i serwis naszych wyrobów.

Jesteśmy z Poczesnej, działamy głównie w regionie: w Częstochowie, Myszkowie, Lublińcu i innych. 

godziny otwarcia

Pn:   9:00 - 17:00

Wt:   9:00 - 17:00

Śr:   9:00 - 17:00

Cz:   9:00 - 17:00

Pt:   9:00 - 17:00

So:   10:00 - 14:00

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do
kontaktu drogą mailową
lub telefoniczną.

A:  ul. Górna 7, 42-262 Poczesna
T:  034 327 48 60
E:  biuro@tilmar.pl

UP