Zwijane i rolowane bramy garażowe w Częstochowie

Wykonujemy zwijane bramy garażowe dedykowane do częstochowskich mieszkań, warsztatów, zakładów i hal produkcyjnych różnego typu. Oferowane w naszej firmie produkty wykazują wysoką odporność na negatywne działanie wilgoci oraz skrajnie niskich i wysokich temperatur. Solidne i wyjątkowo trwałe bramy garażowe rolowane świetnie sprawdzą się tym mieszkańcom Częstochowy, którzy chcą skutecznie ochronić mienie przed czynnikami atmosferycznymi.

Zwijane bramy garażowe - Częstochowa i okolice

Montujemy bramy garażowe rolowane dla mieszkańców Częstochowy, Kłobucka, Żarek, Lublińca i wielu innych miejscowości. Nasze produkty wyróżniają się kunsztem wykonania z materiałów o najwyższej jakości, dzięki solidnej i mocnej konstrukcji zapewniającej im wytrzymałość na długie lata. Nasze zwijane bramy garażowe są niesamowicie wygodne w obsłudze. To zasługa wyposażenia produktu w napęd elektryczny sterowany radiowo. Sprawnie działający system umożliwia szybki wjazd i wyjazd samochodem z garażu bez konieczności wychodzenia z auta i manualnego otwierania bramy. Dzięki temu rozwiązaniu zaoszczędzisz czas.

Bramy garażowe rolowane z naszej częstochowskiej oferty posiadają pionowy system otwierania, to oznacza, że płaszcz bramy szybko, automatycznie zwija się do estetycznie wyglądającej skrzynki. Produkty montujemy terminowo, w godzinach dogodnych dla klienta.

Zwijane bramy garażowe także dla przemysłu

Bramy garażowe rolowane montujemy też w częstochowskich zakładach produkcyjnych, fabrykach, warsztatach samochodowych czy też w budynkach magazynowych i handlowo – usługowych. Zwijane bramy garażowe montujemy w Częstochowie, Żarkach, Lublińcu, Kłobucku i innych miejscowościach woj. śląskiego. Produkty oferujemy w bogatej gamie kolorystycznej - nowoczesnej i klasycznej - aby umożliwić ich idealne dopasowanie do elewacji. Zapraszamy do kontaktu i owocnej współpracy!

baner
Nazwa firmy: TILMAR
Adres: 42-262 Poczesna
ul. Górna 7
(wjazd od ul. 1 maja)
Telefon: 034 327 48 60
E-mail: biuro@tilmar.pl
Firma

Jesteśmy producentem rolet zewnętrzych i moskitier na systemach firmy ALUPROF - świadczymy fachowy montaż i serwis naszych wyrobów.

Jesteśmy z Poczesnej, działamy głównie w regionie: w Częstochowie, Myszkowie, Lublińcu i innych. 

godziny otwarcia

Pn:   9:00 - 17:00

Wt:   9:00 - 17:00

Śr:   9:00 - 17:00

Cz:   9:00 - 17:00

Pt:   9:00 - 17:00

So:   10:00 - 14:00

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do
kontaktu drogą mailową
lub telefoniczną.

A:  ul. Górna 7, 42-262 Poczesna
T:  034 327 48 60
E:  biuro@tilmar.pl

UP