Moskitiery na okno pod wymiar

Oferujemy funkcjonalne oraz idealnie dopasowane moskitiery na wymiar dla mieszkańców Częstochowy, Żarek, Kłobucka, Myszkowa i Lublińca. Nasze produkty wyróżnia zarówno solidne wykonanie, jak i nowoczesny design, dlatego polecamy je każdemu, kto chce polepszyć swój komfort życia, zachowując doskonałą aranżację przestrzeni. Moskitiera na okno i drzwi naszej produkcji zapewni Państwu najwyższy komfort użytkowania.

Moskitiery na wymiar - Myszków, Kłobuck, Żarki, Częstochowa

Niezawodne moskitiery na wymiar służą mieszkańcom Częstochowy, Żarek, Lublińca i innych miejscowościach woj. śląskiego do efektywnego zabezpieczenia wnętrza domów przed owadami. Produkty te idealnie sprawdzają się latem, ponieważ jako ich producenci dbamy, aby po zamontowaniu nie zaciemniały pomieszczeń oraz zapewniały stały dostęp powietrza. Moskitiera sprawdzi się na okno i drzwi kuchenne, tarasowe oraz ogrodowe. Służymy fachową radą w doborze koloru produktu, aby idealnie pasował do elewacji. Moskitiery na wymiar to gwarancja niezawodności - w Częstochowie i Myszkowie zdobyły zaufanie naszych klientów za swoją niesamowitą wytrzymałość.

Moskitiery na wymiar w systemie ALUPROF

Nasze moskitiery powstają na innowacyjnych systemach firmy ALUPROF, dzięki czemu są doskonale dopasowane do okien i drzwi. Moskitiery na wymiar oferujemy mieszkańcom Kłobucka, Częstochowy, Myszkowa, Żarek i innych miejscowości w konkurencyjnych cenach. Jako doświadczona firma cieszymy się pozytywnymi opiniami i rekomendacjami od zadowolonych klientów. Zapraszamy do owocnej współpracy!

baner
Nazwa firmy: TILMAR
Adres: 42-262 Poczesna
ul. Górna 7
(wjazd od ul. 1 maja)
Telefon: 034 327 48 60
E-mail: biuro@tilmar.pl
Firma

Jesteśmy producentem rolet zewnętrzych i moskitier na systemach firmy ALUPROF - świadczymy fachowy montaż i serwis naszych wyrobów.

Jesteśmy z Poczesnej, działamy głównie w regionie: w Częstochowie, Myszkowie, Lublińcu i innych. 

godziny otwarcia

Pn:   9:00 - 17:00

Wt:   9:00 - 17:00

Śr:   9:00 - 17:00

Cz:   9:00 - 17:00

Pt:   9:00 - 17:00

So:   10:00 - 14:00

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do
kontaktu drogą mailową
lub telefoniczną.

A:  ul. Górna 7, 42-262 Poczesna
T:  034 327 48 60
E:  biuro@tilmar.pl

UP