Okna z plastiku PCV

Jeśli chodzi o naszą ofertę okien PCV dla mieszkańców Częstochowy, Kłobucka, Myszkowa czy Żarek, gwarantujemy doskonałą jakość proponowanych przez nas modeli. Łączymy nowoczesne rozwiązania, elegancki design oraz bardzo dobrą izolację termiczną i akustyczną. Zdajemy sobie sprawę, że osoby mieszkające w Żarkach czy Częstochowie oczekują okien PCV o różnorodnych parametrach, właściwościach, kolorach czy wykończeniach. Mając to na uwadze, stworzyliśmy ofertę, której różnorodność sprawia, że każdy będzie w stanie dobrać idealne elementy do swojego domu.

Okna plastikowe dla mieszkańców Żarek, Częstochowy i okolic

Siedziba naszej firmy znajduje się w Poczesnej — stosunkowo niewielkiej, aczkolwiek dobrze ulokowanej wsi w województwie śląskim. Znając jednak potrzeby klientów z regionu, okna plastikowe oferujemy mieszkańcom Żarek, Częstochowy, Myszkowa i innych okolicznych miejscowości. W ramach naszych usług proponujemy nie tylko najwyższej klasy produkty, ale także fachowy pomiar i montaż. Swoją pracę opieramy na specjalistycznej wiedzy oraz doświadczeniu, które zdobywaliśmy przez wiele lat. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować okna i drzwi balkonowe, które będą zachwycać swoją prezencją i funkcjonalnością oraz ich sprawny i pomyślny montaż.

baner
Nazwa firmy: TILMAR
Adres: 42-262 Poczesna
ul. Górna 7
(wjazd od ul. 1 maja)
Telefon: 034 327 48 60
E-mail: biuro@tilmar.pl
Firma

Jesteśmy producentem rolet zewnętrzych i moskitier na systemach firmy ALUPROF - świadczymy fachowy montaż i serwis naszych wyrobów.

Jesteśmy z Poczesnej, działamy głównie w regionie: w Częstochowie, Myszkowie, Lublińcu i innych. 

godziny otwarcia

Pn:   9:00 - 17:00

Wt:   9:00 - 17:00

Śr:   9:00 - 17:00

Cz:   9:00 - 17:00

Pt:   9:00 - 17:00

So:   10:00 - 14:00

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do
kontaktu drogą mailową
lub telefoniczną.

A:  ul. Górna 7, 42-262 Poczesna
T:  034 327 48 60
E:  biuro@tilmar.pl

UP