Produkcja i montaż rolet zewnętrznych

Firma "TILMAR" od początku istnienia świadczy usługi w dziedzinie sprzedaży i montażu stolarki okiennej z PCV. Jesteśmy firmą rodzinną istniejącą na rynku od 2000 roku. Czas ten pozwolił zdobyć Nam niezbędne doświadczenie pozwalające na oferowanie usług na wysokim poziomie, gwarantującym zadowolenie klienta z wykonywanych usług. Oferowana stolarka budowlana jest zawsze najwyższej jakości i spełnia wszystkie normy wymagane od tego typu produktów. W naszej ofercie znajdują się okna wiodących producentów takich jak ALUPLAST i SALAMANDER, co zapewnia wysoką jakość produktów.

Produkcja rolet zewnętrznych - Myszków, Częstochowa, Kłobuck

Jesteśmy producentem rolet zewnętrznych i moskitier, które oferujemy mieszkańcom Myszkowa, Kłobucka i Żarek. Produkty są wytrzymałe i estetyczne. Zapewniamy fachowy montaż m.in. okien pcv, moskitier, rolet dzień-noc, rolet zewnętrznych oraz bram, głównie w regionie: Częstochowa, Myszków, Żarki. Jesteśmy elastycznym zespołem - działamy również w lokalizacjach bardziej oddalonych od naszej siedziby. Do produkcji rolet zewnętrznych stosujemy materiały o najwyższej jakości.

Rolety zewnętrzne są wyjątkowo trwałe - jako ich producent zdobywamy rekomendacje i pozytywne opinie klientów. Zamawiając u Nas wykonanie usługi klient obsługiwany jest od momentu pomiaru stolarki, doboru rodzaju i koloru okien, aż do zamontowania w budynku. Nasza firma jest zawsze do Państwa dyspozycji, służąc profesjonalną radą i pomocą!

baner
Nazwa firmy: TILMAR
Adres: 42-262 Poczesna
ul. Górna 7
(wjazd od ul. 1 maja)
Telefon: 034 327 48 60
E-mail: biuro@tilmar.pl
Firma

Jesteśmy producentem rolet zewnętrzych i moskitier na systemach firmy ALUPROF - świadczymy fachowy montaż i serwis naszych wyrobów.

Jesteśmy z Poczesnej, działamy głównie w regionie: w Częstochowie, Myszkowie, Lublińcu i innych. 

godziny otwarcia

Pn:   9:00 - 17:00

Wt:   9:00 - 17:00

Śr:   9:00 - 17:00

Cz:   9:00 - 17:00

Pt:   9:00 - 17:00

So:   10:00 - 14:00

Dane kontaktowe

Serdecznie zapraszamy do
kontaktu drogą mailową
lub telefoniczną.

A:  ul. Górna 7, 42-262 Poczesna
T:  034 327 48 60
E:  biuro@tilmar.pl

UP